FEBI BILSTEIN Těsnicí kroužek, olejová vypouštěcí zátka 33960
Produkt Těsnicí kroužek, olejová vypouštěcí zátka od výrobce FEBI BILSTEIN. Produkt s tecdoc číslem 33960. Technická dataTloušťka/síla [mm] 2 mmvnitřní průměr [mm] 10 mmVnější průměr [mm] 20 mmMateriál měď OE čísla pro Těsnicí kroužek, olejová vypouštěcí zátka 33960 od výrobce FEBI BILSTEINVýrobceOE čísloCITROËN 0313.33CITROËN 0313.40CITROËN 313.33CITROËN 313.40DEUTZ 240 3867DS 0313.40FIAT 155253624FORD 1 145 962FORD 1 485 166FORD 1 714 920FORD MOTOR COMPANY 2S6Q-6734-AAFORD MOTOR COMPANY 6G9Q67
| Technická data | |
|---|---|
| Tloušťka/síla [mm] | 2 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| Vnější průměr [mm] | 20 mm |
| Materiál | měď |
| OE čísla pro Těsnicí kroužek, olejová vypouštěcí zátka 33960 od výrobce FEBI BILSTEIN | |
|---|---|
| Výrobce | OE číslo |
| CITROËN | 0313.33 |
| CITROËN | 0313.40 |
| CITROËN | 313.33 |
| CITROËN | 313.40 |
| DEUTZ | 240 3867 |
| DS | 0313.40 |
| FIAT | 155253624 |
| FORD | 1 145 962 |
| FORD | 1 485 166 |
| FORD | 1 714 920 |
| FORD MOTOR COMPANY | 2S6Q-6734-AA |
| FORD MOTOR COMPANY | 6G9Q6734AA |
| FORD MOTOR COMPANY | 9M5Q-6734-AA |
| LANCIA | 155253624 |
| LAND ROVER | LR 000676 |
| LAND ROVER | LR 006295 |
| MAZDA | Y401-10-4J5 |
| MAZDA | Y401-10-4J5 |
| MAZDA | Y401-10-4J5 |
| MINI | 11 13 7 804 900 |
| MITSUBISHI | MN982164 |
| OE | SU00100823 |
| OE | 003646422 |
| OE | MN982164 |
| OE | 031333 |
| OE | 30735089 |
| OE | 1145962 |
| OE | 6613552 |
| OE | 1399673J00 |
| OE | 31333 |
| OE | 11137804900 |
| OE | 031340 |
| OE | 1485166 |
| OE | 1714920 |
| OE | LR000676 |
| OE | 3646422 |
| OE | 03646422 |
| OE | 31340 |
| OE | 155253624 |
| OE | LR006295 |
| OE | Y401104J5 |
| OE | SU00100580 |
| OE | 0031340 |
| OPEL | 00313.40 |
| OPEL | 0313.40 |
| OPEL | 313.40 |
| OPEL | 36 46 422 |
| PEUGEOT | 0313.33 |
| PEUGEOT | 0313.40 |
| PEUGEOT | 313.33 |
| PEUGEOT | 313.40 |
| SUZUKI | 13996-73J00 |
| TOYOTA | SU001-00580 |
| TOYOTA | SU001-00823 |
| VAUXHALL | 00313.40 |
| VAUXHALL | 0313.40 |
| VAUXHALL | 03646422 |
| VAUXHALL | 313.40 |
| VAUXHALL | 3646422 |
| VOLVO | 30735089 |
| VOLVO | 6613552 |
-
Hmotnost1 kg
-
OESU00100823
-
Vnější průměr [mm]20 mm
-
vnitřní průměr [mm]10 mm
-
Materiálměď
-
CITROËN0313.33
-
FIAT155253624
-
PEUGEOT0313.33
-
OPEL00313.40
-
VAUXHALL00313.40
-
Tloušťka/síla [mm]2 mm
-
FORD1 145 962
-
FORD MOTOR COMPANY2S6Q-6734-AA
-
LANCIA155253624
-
MAZDAY401-10-4J5
-
MITSUBISHIMN982164
-
VOLVO30735089
-
DEUTZ240 3867
-
DS0313.40
-
LAND ROVERLR 000676
-
MINI11 13 7 804 900
-
SUZUKI13996-73J00
-
TOYOTASU001-00580
Komentáře (0)
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat