• Bezpečný nákup
  • 14 dní na vrácení zboží

VARTA Startovací baterie 12 V, 52 Ah 5524010523162

Cena: 2 573 Kč
S DPH

Produkt Startovací baterie od výrobce VARTA. Produkt s tecdoc číslem 5524010523162. Technická dataNapětí [V] 12 Vkapacita baterie v Ah 52 AhTest za studena dle EN (v A) 520 AŘazení pólů 0druh zásuvky 1Spodní provedení B13Délka [mm] 207 mmŠířka [mm] 175 mmVýška [mm] 175 mm OE čísla pro Startovací baterií HU 719/6 x od výrobce VARTAVýrobceOE čísloAUDI 3D0915105CBARREIROS 8D0915105ACBARREIROS 5KD915105CFIAT 50503188CHEVROLET 93168488CHEVROLET 95507660CHEVROLET 13502901JAGUAR T4K4462JAGUAR J9D310655

Dostupnost produktu: Skladem

Produkt Startovací baterie od výrobce VARTA. Produkt s tecdoc číslem 5524010523162.


Technická data
Napětí [V] 12 V
kapacita baterie v Ah 52 Ah
Test za studena dle EN (v A) 520 A
Řazení pólů 0
druh zásuvky 1
Spodní provedení B13
Délka [mm] 207 mm
Šířka [mm] 175 mm
Výška [mm] 175 mm


OE čísla pro Startovací baterií HU 719/6 x od výrobce VARTA
VýrobceOE číslo
AUDI 3D0915105C
BARREIROS 8D0915105AC
BARREIROS 5KD915105C
FIAT 50503188
CHEVROLET 93168488
CHEVROLET 95507660
CHEVROLET 13502901
JAGUAR T4K4462
JAGUAR J9D310655AB
JAGUAR T4K11604
JAGUAR J9D3-10655-AB
JOHN DEERE EPYP552401
NISSAN 2441000Q2F
NISSAN KE241-47D00NY
NISSAN KE24147D00NY
NISSAN 2441000QAT
ÖAF 5KD915105C
ÖAF 8D0915105AC
OE 93168488
OE 3361077EV8
OE 5KD915105C
OE 95523429
OE 95514227
OE 8D0915105AC
OE 7701376968
OE 1201081
OE 95507660
OE 95514224
OE 95527530
OE 95530798
OE 2441000Q2F
OE 282915105
OE 1201080
OE 3D0915105C
OE 7711130087
OE 7711222785
OE T4K11604
OE 50503188
OE BCI079
OE 7700431819
OE 7701381061
OE KE24147D00NY
OE T4K4462
OE 3361061M00000
OE 1201005
OE J9D310655AB
OE 13502901
OE 2441000QAT
OPEL 95530798
OPEL 1201005
OPEL 95523429
OPEL 95514227
OPEL 95507660
OPEL 93168488
OPEL 95527530
OPEL 1201080
OPEL 95514224
OPEL 1201081
OPEL 13502901
RENAULT 7701381061
RENAULT 7700431819
RENAULT 7701376968
RENAULT 7711130087
RENAULT 7711222785
SUZUKI 3361077EV8
SUZUKI 33610-61M00-000
SUZUKI 3361061M00000
SUZUKI 33610-77EV8
TOYOTA BCI079
TOYOTA BCI-079
VW 5KD915105C
VW 282915105
VW 8D0915105AC
VW 3D0915105C

  • Značka
  • Kód
    FI-562610
  • Skladem
    15 ks
  • ean13
    2400005626102

  • Hmotnost
    15 kg
  • Důležité info
    Startovací baterie od kvalitního výrobce VARTA
  • AUDI
    3D0915105C
  • OE
    93168488
  • VW
    5KD915105C
  • Šířka [mm]
    175 mm
  • Délka [mm]
    207 mm
  • FIAT
    50503188
  • OPEL
    95530798
  • RENAULT
    7701381061
  • Výška [mm]
    175 mm
  • NISSAN
    2441000Q2F
  • SUZUKI
    3361077EV8
  • TOYOTA
    BCI079
  • CHEVROLET
    93168488
  • Napětí [V]
    12 V
  • JAGUAR
    T4K4462
  • kapacita baterie v Ah
    52 Ah
  • Test za studena dle EN (v A)
    520 A
  • druh zásuvky
    1
  • Spodní provedení
    B13
  • Řazení pólů
    0
  • BARREIROS
    8D0915105AC
  • JOHN DEERE
    EPYP552401
  • ÖAF
    5KD915105C

Komentáře (0)

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Nahrávám...
Zpět na začátek